Barion Pixel

Fontos: A vérvétel címe módosult!

1158 Budapest, Késmárk utca 7/b. I. emelet

További információ »
Hu En
Bejelentkezés Regisztráció
EndoMedic
Húzgáljuk a kukit, vagy ne húzgáljuk?

Húzgáljuk a kukit, vagy ne húzgáljuk?

Kezdetben teljesen normális, ha a fitymát nem lehet hátrahúzni. Feszegetni nem szabad, nehogy bajt csináljunk, kenegetni viszont érdemes. 14 éves kor körül magától is normalizálódik a helyzet. A műtét csak a leges legutolsó lehetőség.

Kötelező jogi tájékoztató

Az oldalon található információk csak tájékoztató jellegűek, nem helyettesítik az orvosi vizsgálatot, diagnózist, kezelést, ezért panaszával mindig forduljon szakemberhez! A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!